71,479
edits
Line 329: | Line 329: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|GENESIS 9}}||January 20th-22nd, 2023||65th||—||— | |{{Trn|GENESIS 9}}||January 20th-22nd, 2023||65th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Collision 2023}}||March 10th-12th, 2023||17th||—||— | |||
|} | |} | ||