71,295
edits
Line 107: | Line 107: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|TWELVE II - 2021}}||June 26th-27th, 2021||9th||2nd||Oryon | |{{Trn|TWELVE II - 2021}}||June 26th-27th, 2021||9th||2nd||Oryon | ||
|- | |||
|{{Trn|Smash Contest: DoKomi 2021}}||August 7th-8th, 2021||17th||1st||Oryon | |||
|} | |} | ||