71,417
edits
No edit summary |
m (→{{forwiiu}}) |
||
Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Glitch}}||March 12th, 2016||13th||7th||{{Sm|Vash|p=New Jersey}} | |{{Trn|Glitch}}||March 12th, 2016||13th||7th||{{Sm|Vash|p=New Jersey}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Collision XIII}}||April 16th, 2016||17th||3rd||{{Sm|Luck}} | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|PG Key to 2GGC: Civil War}}||March 5th-8th, 2017||7th||—||— | |{{Trn|PG Key to 2GGC: Civil War}}||March 5th-8th, 2017||7th||—||— |