71,479
edits
Line 92: | Line 92: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Galaxy Gambit}}||September 3rd, 2020||9th||—||— | |{{Trn|Galaxy Gambit}}||September 3rd, 2020||9th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|BESTNEXPO 2: Arcadian}}||September 6th, 2020||13th||—||— | |||
|} | |} | ||