List of abbreviations: Difference between revisions
→Character-specific terms
Line 140: | Line 140: | ||
|- | |- | ||
|YYG||[[Yoyo glitch]]||[[Ness]] | |YYG||[[Yoyo glitch]]||[[Ness]] | ||
|- | |||
|FCSB||[[Fully-Charged Shadow Ball]]||[[Mewtwo]] | |||
|- | |- | ||
|WOP||[[Wall of pain]]||[[Jigglypuff]] | |WOP||[[Wall of pain]]||[[Jigglypuff]] |