Smasher:Ginko: Difference between revisions
no edit summary
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Sumabato SP 3}}||April 14th, 2019||25th||—||— | |{{Trn|Sumabato SP 3}}||April 14th, 2019||25th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Umebura Japan Major 2019}}||May 1st-2nd, 2019||33rd||—||— | |||
|} | |} | ||