4,501
edits
Line 313: | Line 313: | ||
|- | |- | ||
|[https://www.start.gg/tournament/weekly-smash-party-130-1/event/special-1on1-ultimate-singles/brackets/1618414/2418194 Weekly Smash Party #130]||March 27th, 2024||32||{{Sm|Noi|Japan}}||{{Head|Pokemon Trainer|g=SSBU|s=20px}}{{Head|Olimar|g=SSBU|s=20px}}||{{Sm|uame|Japan}}||{{Head|Olimar|g=SSBU|s=20px}}{{Head|Lucina|g=SSBU|s=20px}} | |[https://www.start.gg/tournament/weekly-smash-party-130-1/event/special-1on1-ultimate-singles/brackets/1618414/2418194 Weekly Smash Party #130]||March 27th, 2024||32||{{Sm|Noi|Japan}}||{{Head|Pokemon Trainer|g=SSBU|s=20px}}{{Head|Olimar|g=SSBU|s=20px}}||{{Sm|uame|Japan}}||{{Head|Olimar|g=SSBU|s=20px}}{{Head|Lucina|g=SSBU|s=20px}} | ||
|- | |||
|[https://www.start.gg/tournament/weekly-smash-party-131/event/special-1on1-ultimate-singles/brackets/1622950/2424238 Weekly Smash Party #131]||April 3rd, 2024||32||{{Sm|tameigo|Japan}}||{{Head|R.O.B.|g=SSBU|s=20px}}||{{Sm|Futari no Kiwami Ah~!|Japan}}||{{Head|Ice Climbers|g=SSBU|s=20px}} | |||
|} | |} | ||
{{*}}Single Elimination.<br> | {{*}}Single Elimination.<br> |
edits