33,349
edits
mNo edit summary |
Tag: Mobile edit |
||
Line 110: | Line 110: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Grand Conquest 2024|g=SSBU}}||March 2nd-3rd, 2024||9th / 178||—||— | |{{Trn|Grand Conquest 2024|g=SSBU}}||March 2nd-3rd, 2024||9th / 178||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|ELS:RISE 2|g=SSBU}}||March 23rd, 2024||17th / 91||—||— | |||
|} | |} | ||
edits