71,317
edits
Line 120: | Line 120: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Grand Conquest 2024|g=SSBU}}||March 2nd-3rd, 2024||2nd / 178||1st / 16||CurryGovernor | |{{Trn|Grand Conquest 2024|g=SSBU}}||March 2nd-3rd, 2024||2nd / 178||1st / 16||CurryGovernor | ||
|- | |||
|{{Trn|Invasion 2024|g=SSBU}}||April 13th-14th, 2024||9th / 205||4th / 23||Solid Gamer | |||
|} | |} | ||