33,402
edits
m (Text replacement - " *\| *skill[^\n\|=]*=[^\n]+\n" to "") |
Tag: Mobile edit |
||
Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Geekdom 22|g=SSBU}}||December 5th-15th, 2022||17th||3rd||{{Sm|FLASH}} | |{{Trn|Geekdom 22|g=SSBU}}||December 5th-15th, 2022||17th||3rd||{{Sm|FLASH}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Geekdom 3000|g=SSBU}}||February 22nd-23rd, 2024||17th / 66||—||— | |||
|} | |} | ||
edits