33,152
edits
m (Text replacement - " *\| *skill[^\n\|=]*=[^\n]+\n" to "") |
Tag: Mobile edit |
||
Line 147: | Line 147: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Okasuma SP 13|g=SSBU}}||December 3rd, 2023||17th / 97||—||— | |{{Trn|Okasuma SP 13|g=SSBU}}||December 3rd, 2023||17th / 97||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Okasuma SP 14|g=SSBU}}||February 23rd, 2024||3rd / 118||—||— | |||
|} | |} | ||
edits