71,326
edits
Line 425: | Line 425: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|BLINK RESPAWN 2023}}||November 11th-12th, 2023||3rd / 160||—||— | |{{Trn|BLINK RESPAWN 2023}}||November 11th-12th, 2023||3rd / 160||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Ultra HoG 1}}||November 18th, 2023||5th / 86||9th / 16||{{Sm|GatiGod}} | |||
|} | |} | ||