33,152
edits
mNo edit summary |
Tag: Mobile edit |
||
Line 110: | Line 110: | ||
|- | |- | ||
|'''{{Trn|Maesuma TOP 14}}'''||September 3rd, 2023||129th / 392||—||— | |'''{{Trn|Maesuma TOP 14}}'''||September 3rd, 2023||129th / 392||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Sumabato SP 41}}||October 8th, 2023||17th / 156||—||— | |||
|} | |} | ||
edits