4,497
edits
Line 69: | Line 69: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|CEO 2023}}||June 23rd-25th, 2023||25th / 513||—||— | |{{Trn|CEO 2023}}||June 23rd-25th, 2023||25th / 513||—||— | ||
|- | |||
|'''''{{Trn|Super Smash Con 2023}}'''''||August 10th-13th, 2023||129th / 2,607||33rd / 567||{{Sm|Riku}} | |||
|} | |} | ||
edits