4,497
edits
Line 171: | Line 171: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Homerun Smash 2}}||April 22nd, 2023||17th||—||— | |{{Trn|Homerun Smash 2}}||April 22nd, 2023||17th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|CECC SSBU Open}}||May 7th, 2023||17th||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Low Tide City 2023}}||May 13th-14th, 2023||33rd||—||— | |{{Trn|Low Tide City 2023}}||May 13th-14th, 2023||33rd||—||— |
edits