71,274
edits
Line 312: | Line 312: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Arizona Melee Championship 2023}}||February 18th, 2023||2nd||—||— | |{{Trn|Arizona Melee Championship 2023}}||February 18th, 2023||2nd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Collision 2023}}||March 10th-12th, 2023||13th||—||— | |||
|} | |} | ||