247
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| mainssbu = Dark Samus | | mainssbu = Dark Samus | ||
| otherssbu = Samus | | otherssbu = Samus | ||
| 2ndotherssbu = Mii Gunner | |||
|skillssbu = Professional | |skillssbu = Professional | ||
| rankingssbu = [[Kentucky Power Rankings]]: 6th | | rankingssbu = [[Kentucky Power Rankings]]: 6th | ||
Line 29: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Riptide}}||September 10th-12th, 2021||193rd||—||— | |{{Trn|Riptide}}||September 10th-12th, 2021||193rd||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/salty-sunday-9-12-21/event/salty-sunday-8-29-21/brackets/993437/1569482 Salty Sunday 9.12.21]||September 12th, 2021||1st||—||— | |||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/home-sweet-home-2/event/smush-singles/brackets/952055/1512654 Home Sweet Home 2]||October 9th, 2021||17th||2nd||{{Sm|Jin}} | |[https://smash.gg/tournament/home-sweet-home-2/event/smush-singles/brackets/952055/1512654 Home Sweet Home 2]||October 9th, 2021||17th||2nd||{{Sm|Jin}} |
edits