71,404
edits
Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Guilty Smash Vol. 1}}||September 25th, 2021||5th||—||— | |{{Trn|Guilty Smash Vol. 1}}||September 25th, 2021||5th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Anime World Coliseum}}||December 12th, 2021||9th||—||— | |||
|} | |} | ||