71,274
edits
Line 136: | Line 136: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|GatorLAN Spring 2020}}||January 11th-12th, 2020||49th||—||— | |{{Trn|GatorLAN Spring 2020}}||January 11th-12th, 2020||49th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Tampa Never Sleeps 8}}||January 18th-19th, 2020||25th||7th||ScaryGoRound | |||
|} | |} | ||