71,357
edits
Line 128: | Line 128: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Syndicate 2019}}||October 25th-27th, 2019||129th||33rd||{{Sm|Captain JJ}} | |{{Trn|Syndicate 2019}}||October 25th-27th, 2019||129th||33rd||{{Sm|Captain JJ}} | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/breakthrough-1-1/details Breakthrough #1]||November 3rd, 2019||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||