71,404
edits
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Combo Breaker 2019}}||May 24th-26th, 2019||17th||7th||{{Sm|PowPow}} | |{{Trn|Combo Breaker 2019}}||May 24th-26th, 2019||17th||7th||{{Sm|PowPow}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Smash 'N' Splash 5}}||May 31st-June 2nd, 2019||225th||17th||{{Sm|Marshall}} | |||
|} | |} | ||