26,489
edits
Line 200: | Line 200: | ||
|style="background-color:#dfdfdf;"|{{Head|Inkling|g=SSBU|s=24x24px}} | |style="background-color:#dfdfdf;"|{{Head|Inkling|g=SSBU|s=24x24px}} | ||
|style="text-align:left"|{{symbol|splatoon|24px}}{{uv|Splatoon}} | |style="text-align:left"|{{symbol|splatoon|24px}}{{uv|Splatoon}} | ||
|- | |||
|style="text-align:left"|[[Isabelle]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|style="background-color:#dfdfdf;"|{{Head|Isabelle|g=SSBU|s=24x24px}} | |||
|style="text-align:left"|{{symbol|ac|24px}}{{uv|Animal Crossing}} | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:left"|[[Ivysaur]] | |style="text-align:left"|[[Ivysaur]] |