71,304
edits
Line 282: | Line 282: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|GENESIS X|g=SSBM}}||February 16th-18th, 2024||65th / 1,544||7th / 305||Vavez | |{{Trn|GENESIS X|g=SSBM}}||February 16th-18th, 2024||65th / 1,544||7th / 305||Vavez | ||
|- | |||
|{{Trn|Pat's House 4|g=SSBM}}||April 27th-28th, 2024||17th / 307||1st / 49||Vavez | |||
|} | |} | ||