9,346
edits
Line 166: | Line 166: | ||
|- | |- | ||
|[[DreamHack Atlanta 2017]]||July 21st-23rd, 2017||5th||9th||Pengie | |[[DreamHack Atlanta 2017]]||July 21st-23rd, 2017||5th||9th||Pengie | ||
|- | |||
|[[Super Smash Con 2017]]||August 10th-13th, 2017||17th||13th||{{Sm|dizzkidboogie}} | |||
|} | |} | ||
edits