28,582
edits
Line 550: | Line 550: | ||
|- | |- | ||
|September 24th, 2013||14||Logic||Coney | |September 24th, 2013||14||Logic||Coney | ||
|- | |||
|November 2nd, 2013||12||Logic||{{Sm|Korn}} | |||
|- | |- | ||
|December 22nd, 2013||11||{{Sm|ZeRo}}||{{Sm|Salem}} | |December 22nd, 2013||11||{{Sm|ZeRo}}||{{Sm|Salem}} |
edits