8,334
edits
m (→{{forwiiu}}) |
m (→{{forwiiu}}) |
||
Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
|[[2GGC: Midwest Mayhem Saga]]||February 11th, 2017||65th||33rd||Z | |[[2GGC: Midwest Mayhem Saga]]||February 11th, 2017||65th||33rd||Z | ||
|- | |||
|[[Rise 2017]]||March 18th, 2017||17th||7th||Z | |||
|- | |- | ||
|[[2GGC: Civil War]]||March 24th-26th, 2017||97th||65th||{{Sm|Exo}} | |[[2GGC: Civil War]]||March 24th-26th, 2017||97th||65th||{{Sm|Exo}} |
edits