5,865
edits
mNo edit summary |
|||
Line 28: | Line 28: | ||
|2nd||{{Sm|Rudolph|Japan}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |2nd||{{Sm|Rudolph|Japan}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|3rd||{{Sm|Nanashi|Japan}}||{{Head|Samus|g=SSBM|s=16px}}|| | |3rd||{{Sm|Nanashi|Japan}}||{{Head|Samus|g=SSBM|s=16px}}{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|4th||{{Sm|Shippu|Japan}}||{{Head|Peach|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|5th||{{Sm|Kounotori|Japan}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|5th||{{Sm|Sheik|Japan}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|7th||{{Sm|Zoma|Japan}}||{{Head|Mewtwo|g=SSBM|s=16px}}{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|7th||{{Sm|K.F|Japan}}||{{Head|Jigglypuff|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|} | |} | ||
edits