28,582
edits
m (→{{forwiiu}}) |
mNo edit summary |
||
Line 147: | Line 147: | ||
|- | |- | ||
|[http://challonge.com/SmashCafe24WiiU Smash Cafe 24]||May 18th, 2016||1st||—||— | |[http://challonge.com/SmashCafe24WiiU Smash Cafe 24]||May 18th, 2016||1st||—||— | ||
|- | |||
|[http://challonge.com/SmashCafe25WiiU Smash Cafe 25]||May 25th, 2016||2nd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits