4,296
edits
John3637881 (talk | contribs) No edit summary |
John3637881 (talk | contribs) |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
|[[EVO 2015]]||July 17th-19th, 2015||49th||Top 16||iiGGy | |[[EVO 2015]]||July 17th-19th, 2015||49th||Top 16||iiGGy | ||
|- | |||
|[[TGC 4]]||August 15th 2015||13th||7th||iiGGy | |||
|} | |} | ||