36,439
edits
m (adding game to template) |
Tag: Mobile edit |
||
(4 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 8: | Line 8: | ||
| mainssb4 = Diddy Kong | | mainssb4 = Diddy Kong | ||
| otherssb4 = Cloud | | otherssb4 = Cloud | ||
| rankingssb4 = [[Smash Canada Rankings]]: 19th | | rankingssb4 = [[Smash Canada Rankings]]: 19th | ||
| rankingssbu = [[Smash Canada Rankings Ultimate]]: 7th | | rankingssbu = [[Smash Canada Rankings Ultimate]]: 7th | ||
Line 239: | Line 237: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Ultimate Fighting Arena 2023|g=SSBU}}||November 24th-26th, 2023||17th / 1,013||13th / 96||Z | |{{Trn|Ultimate Fighting Arena 2023|g=SSBU}}||November 24th-26th, 2023||17th / 1,013||13th / 96||Z | ||
|- | |||
|{{Trn|SUPER ELITE MONTHLY SERIES XII: FORMA DE LEO FEAT HBOX|g=SSBM}}||January 27th, 2024||7th / 88||4th / 16||Venom | |||
|- | |||
|{{Trn|WEMAD 2024|g=SSBM}}||February 24th-25th, 2024||2nd / 81||7th / 16||Venom | |||
|- | |||
|{{Trn|Gourmet Bash 3|g=SSBU}}||March 23rd-24th, 2024||7th / 140||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|SNA Smash North America - Edition 5|g=SSBU}}||May 4th, 2024||2nd / 105||—||— | |||
|} | |} | ||
edits