71,333
edits
(6 intermediate revisions by 3 users not shown) | |||
Line 23: | Line 23: | ||
| rankingssb4 = [[Smash Canada Rankings]]: 8th | | rankingssb4 = [[Smash Canada Rankings]]: 8th | ||
| rankingssbu = [[LumiRank 2023]]: 45th | | rankingssbu = [[LumiRank 2023]]: 45th | ||
| bestrankingssbu = [[UltRank 2022]]: 19th | |||
| bestresultssbu = 2nd / 753 at {{Trn|Get On My Level 2022|g=SSBU}} | |||
| realname = Dawson Perron | | realname = Dawson Perron | ||
| birthyear = 1994 | | birthyear = 1994 | ||
Line 381: | Line 383: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Janairy 2024|g=SSBM}}||January 28th, 2024||13th / 124||9th / 27||Captain L | |{{Trn|Janairy 2024|g=SSBM}}||January 28th, 2024||13th / 124||9th / 27||Captain L | ||
|- | |||
|{{Trn|UBC's Battle of BC 6 Pre-Local|g=SSBU}}||March 27th, 2024||17th / 102||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|The Pregame - BOBC6 Pre-Event|g=SSBU}}||March 28th, 2024||13th / 173||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|Battle of BC 6|g=SSBU}}||March 29th-31st, 2024||9th / 494||17th / 98||Captain L | |||
|- | |||
|{{Trn|Kagaribi 12|g=SSBU}}||May 5th-6th, 2024||257th / 2,030||—||— | |||
|} | |} | ||