71,288
edits
Tag: Mobile edit |
|||
(4 intermediate revisions by one other user not shown) | |||
Line 124: | Line 124: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Maesuma'U22|g=SSBU}}||March 23rd, 2024||25th / 262||—||— | |{{Trn|Maesuma'U22|g=SSBU}}||March 23rd, 2024||25th / 262||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Kurobra 41|g=SSBU}}||April 6th, 2024||25th / 192||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|TENSUMA 8|g=SSBU}}||April 13th, 2024||13th / 103||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|DELTA 7.5|g=SSBU}}||April 21st, 2024||33rd / 159||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|DELTA 8|g=SSBU}}||May 3rd, 2024||129th / 516||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|Kagaribi 12|g=SSBU}}||May 5th-6th, 2024||193rd / 2,030||—||— | |||
|} | |} | ||