33,443
edits
mNo edit summary |
Tag: Mobile edit |
||
Line 183: | Line 183: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Sumabato SP 45|g=SSBU}}||March 3rd, 2024||49th / 309||—||— | |{{Trn|Sumabato SP 45|g=SSBU}}||March 3rd, 2024||49th / 309||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|DELTA 7.5|g=SSBU}}||April 21st, 2024||25th / 159||—||— | |||
|} | |} | ||
edits