33,429
edits
m (Text replacement - " *\| *skill[^\n\|=]*=[^\n]+\n" to "") |
Tag: Mobile edit |
||
(2 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Tournament:DELTA 7 FAT|DELTA 7 [FAT] ]]'''||December 23rd, 2023||49th / 235||—||— | |'''[[Tournament:DELTA 7 FAT|DELTA 7 [FAT] ]]'''||December 23rd, 2023||49th / 235||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Kurobra 40|g=SSBU}}||March 2nd, 2024||9th / 158||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|Kurobra 41|g=SSBU}}||April 6th, 2024||33rd / 192||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|TENSUMA 8|g=SSBU}}||April 13th, 2024||7th / 103||—||— | |||
|} | |} | ||
edits