71,329
edits
Line 145: | Line 145: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|GENESIS X|g=SSBU}}||February 16th-18th, 2024||65th / 1,506||—||— | |{{Trn|GENESIS X|g=SSBU}}||February 16th-18th, 2024||65th / 1,506||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Next Level|g=SSBU}}||March 24th, 2024||2nd / 119||—||— | |||
|} | |} | ||