33,151
edits
m (Text replacement - " *\| *skill[^\n\|=]*=[^\n]+\n" to "") |
Tag: Mobile edit |
||
Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Thunder Dome 1|g=SSBU}}||June 11th, 2022||33rd||—||— | |{{Trn|Thunder Dome 1|g=SSBU}}||June 11th, 2022||33rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Knockout Colossel|g=SSBU}}||June 29th, 2022||17th / 64||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|COLOSSEL 2022|g=SSBU}}||July 2nd-3rd, 2022||129th||—||— | |{{Trn|COLOSSEL 2022|g=SSBU}}||July 2nd-3rd, 2022||129th||—||— |
edits