71,275
edits
Line 528: | Line 528: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|GENESIS X|g=SSBU}}||February 16th-18th, 2024||65th / 1,506||13th / 302||{{Sm|Shuton}}|| | |{{Trn|GENESIS X|g=SSBU}}||February 16th-18th, 2024||65th / 1,506||13th / 302||{{Sm|Shuton}}|| | ||
|- | |||
|{{Trn|Litvitational 2|g=SSBU}}||March 8th, 2024||13th / 16||—||—||— | |||
|} | |} | ||