33,764
edits
m (Text replacement - " *\| *skill[^\n\|=]*=[^\n]+\n" to "") |
Tag: Mobile edit |
||
Line 66: | Line 66: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Kyokkan 4|g=SSBU}}||November 4th, 2023||33rd / 199||—||— | |{{Trn|Kyokkan 4|g=SSBU}}||November 4th, 2023||33rd / 199||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|kamui 6|g=SSBU}}||February 24th, 2023||25th / 117||—||— | |||
|} | |} | ||
edits