33,151
edits
m (Text replacement - " *\| *skill[^\n\|=]*=[^\n]+\n" to "") |
Tag: Mobile edit |
||
Line 151: | Line 151: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|GENESIS: BLACK at Guildhouse|g=SSBM}}||December 2nd-3rd, 2023||5th / 123||—||— | |{{Trn|GENESIS: BLACK at Guildhouse|g=SSBM}}||December 2nd-3rd, 2023||5th / 123||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Pre-Genesis X at Guildhouse (Thursday)|g=SSBU}}||February 15th, 2024||5th / 79||—||— | |||
|} | |} | ||
edits