71,357
edits
Line 408: | Line 408: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Sunrise 2023}}||December 2nd-4th, 2023||9th / 316||3rd / 64||Oryon | |{{Trn|Sunrise 2023}}||December 2nd-4th, 2023||9th / 316||3rd / 64||Oryon | ||
|- | |||
|{{Trn|Desert Knights 9}}||January 11th-12th, 2024||1st / 32||1st / 17||{{Sm|Ramses}} | |||
|} | |} | ||