71,357
edits
Line 92: | Line 92: | ||
|- | |- | ||
|'''''{{Trn|Tera}}'''''||September 1st-3rd, 2023||129th / 1,348||—||— | |'''''{{Trn|Tera}}'''''||September 1st-3rd, 2023||129th / 1,348||—||— | ||
|- | |||
|'''{{Trn|Ultimate Fighting Arena 2023}}'''||November 24th-26th, 2023||97th / 1,013||9th / 96||M.Pop0 | |||
|} | |} | ||