71,295
edits
Line 68: | Line 68: | ||
|- | |- | ||
|'''''{{Trn|Tera}}'''''||September 1st-3rd, 2023||129th / 1,348||17th / 176||Destadik | |'''''{{Trn|Tera}}'''''||September 1st-3rd, 2023||129th / 1,348||17th / 176||Destadik | ||
|- | |||
|'''{{Trn|Ultimate Fighting Arena 2023}}'''||November 24th-26th, 2023||257th / 1,013||17th / 96||Destadik | |||
|} | |} | ||