71,304
edits
Line 291: | Line 291: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Little League: Port Priority Pre-Local}}||November 10th, 2023||33rd / 196||—||— | |{{Trn|Little League: Port Priority Pre-Local}}||November 10th, 2023||33rd / 196||—||— | ||
|- | |||
|'''''{{Trn|Port Priority 8}}'''''||November 11th-12th, 2023||65th / 710||33rd / 165||Dakpo | |||
|} | |} | ||