71,274
edits
Line 147: | Line 147: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|GamingHotel 2023}}||September 9th-10th, 2023||5th / 140||—||— | |{{Trn|GamingHotel 2023}}||September 9th-10th, 2023||5th / 140||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Tech Republic VII}}||November 3rd-5th, 2023||9th / 266||—||— | |||
|} | |} | ||