71,357
edits
Line 65: | Line 65: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Ultimate Wanted 5}}||August 10th-13th, 2023||25th / 325||5th / 54||HDTrainer | |{{Trn|Ultimate Wanted 5}}||August 10th-13th, 2023||25th / 325||5th / 54||HDTrainer | ||
|- | |||
|'''''{{Trn|Tera}}'''''||September 1st-3rd, 2023||129th / 1,348||—||— | |||
|} | |} | ||