71,322
edits
Line 303: | Line 303: | ||
|- | |- | ||
|'''{{Trn|Seibugeki 14}}'''||July 1st, 2023||33rd / 272||—||— | |'''{{Trn|Seibugeki 14}}'''||July 1st, 2023||33rd / 272||—||— | ||
|- | |||
|'''{{Trn|UltCore}}'''||July 21st, 2023||33rd / 300||—||— | |||
|} | |} | ||