71,414
edits
Line 207: | Line 207: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|FINAL Iberian Quest}}||July 16th, 2023||3rd / 12||—||— | |{{Trn|FINAL Iberian Quest}}||July 16th, 2023||3rd / 12||—||— | ||
|- | |||
|'''''{{Trn|Get On My Level 2023}}'''''||July 21st-23rd, 2023||17th / 877||—||— | |||
|} | |} | ||