34,364
edits
mNo edit summary Tags: Mobile edit Advanced mobile edit |
Tags: Mobile edit Advanced mobile edit |
||
Line 56: | Line 56: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|HKSBC Monthly Tournament for October 2020}}||October 31st, 2020||17th||—||— | |{{Trn|HKSBC Monthly Tournament for October 2020}}||October 31st, 2020||17th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|HKSBC Gold Rush 1}}||July 1st, 2023||13th / 33||—||— | |||
|} | |} | ||