71,274
edits
Line 182: | Line 182: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Kill Roy: Volume 6}}||March 4th, 2023||3rd||5th||{{Sm|Grab}} | |{{Trn|Kill Roy: Volume 6}}||March 4th, 2023||3rd||5th||{{Sm|Grab}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Collision 2023}}||March 10th-12th, 2023||33rd||25th||lexor | |||
|} | |} | ||