71,274
edits
Line 432: | Line 432: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Ludwig Smash Invitational}}||October 21st-23rd, 2022||3rd||—||— | |{{Trn|Ludwig Smash Invitational}}||October 21st-23rd, 2022||3rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Smash Summit 14}}||November 3rd-6th, 2022||7th||—||— | |||
|} | |} | ||